Burada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları; Saffet Emre Tonguç’un Google Play Store ve Apple App Store’da yayınlanan bütün mobil uygulamaları için geçerlidir. Bu uygulamaları mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları mobil cihazınıza yüklemeyiniz.

Uygulamalarımızda, girilen veriler şifreli sunucularda sadece sizlerin görebileceği şekilde depolanır ve 3. şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmaz.

Telefon Kullanım İzinleri, Saffet Emre Tonguç uygulaması mobil cihazınızdan herhangi kişisel bilginizi almamakla birlikte, sadece programın çalışması için gerekli lokasyon paylaşım izninizin tarafınızdan sağlanmış olması gerekir. Verilen bu izin sadece Uygulamada kayıtlı olan tesis bilgilerinin apliksyonunuzda pinlerin çıkması ve bulunduğunuz lokasyona özel önerilerin çıkması, listelerin oluşması ve aramalarda doğru sonuçların oluşması için kullanılmaktadır.

İnternet Kullanım İzinleri,Uygulamımızdan Verilerin Şifreli sunuculara gönderilebilmesi için gerekli olan izindir ve kullanıcıların bunu tanımlaması gerekir. Bu izinler telefonunuzdan isteğiniz dışında bir bilgiyi transfer etmek için kullanılmaz. Verilen internet erişim izni sadece uygulama içerisinde oluşan veri ve fotoğraf transferi için kullanılmaktadır.

Mobil Uygulamalarımızda kamera ve mikrofon kullanımı söz konusu değildir.

Uygulamalarımız, size ait herhangi bir kişisel bilgiyi toplamaz ve sizden bu yönde bir talepte bulunmaz.

Saffet Emre Tonguç yazılım ekibi , kaliteli ve yararlı uygulamalar yayınlamak için her zaman gereken özeni ve duyarlılığı gösterecektir. Buna rağmen, uygulamalarımızda yer alan içeriklerin beklentilerinizi karşılayacağı, size yararlı olacağı veya kesin doğru bilgiler içereceğine dair hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Uygulamaları olduğu gibi sunmaktayız. Bu sebeple, uygulamalarımızdan kaynaklı yaşanacak herhangi bir olumsuz durum için Saffet Emre Tonguç ve yazılım ekibini sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz. 

Saffet Emre Tonguç yazılım ve ekibi, bu uygulamaların güvenliliği konusunda alınabilecek tüm önlemleri almak için gereken ölçüde çaba sarf eder ve Google Play Geliştirici Programı Politikaları sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirir. Bununla birlikte; internet ve dijital ortamlar yeterli düzeyde güvenli alanlar değildir. Bu yüzden size yüzde yüz güvenli bir hizmet sunacağımız konusunda herhangi bir garantide bulunmamaktayız.

Uygulamalarımız sadece Google Play Store ve Apple App Store’da yer almaktadır. Bu uygulamaların bizim bilgimiz dışında başka bir Android yada Apple mağazasında yer alması durumunda, buradan yapılacak yüklemelerden Saffet Emre Tonguç ve yazılım ekibi sorumlu tutulamaz.

Bu uygulamalarda, üçüncü taraflara ait reklamlar ve linkler yer alabilir. Bu üçüncü taraflara ait reklamların ve linklerin niteliğinden, içeriğinden, güvenliğinden veya bunlardan kaynaklı oluşabilecek zararlardan Saffet Emre Tonguç ve yazılım ekibini sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz. Google tarafından yayınlanan reklamlara ilişkin ayarlarınızı nasıl düzenleyeceğinizi, reklam ayarları sayfasından öğrenebilirsiniz.

Bu uygulamalarda yer alan sesli, yazılı ve görsel öğelerden ve yazılımlardan oluşan bütün içeriğe ilişkin her türlü telif hakkı Saffet Emre Tonguç ve yazılım ekibine aittir. Herhangi bir uygulamamızı veya bu uygulamaların telif haklarıyla korunan içeriğini; kopyalama, çoğaltma, yeniden yayımlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. eylemlerde bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz.

Burada belirtilen koşullarla ilgili görüş ve önerilerinizi, setcollection@hotmail.com mail adresinden bize iletebilirsiniz.

Saffet Emre Tonguç, bu Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları metninde değişiklik yapabilir. Yapılan değişiklikler anında yürürlüğe girecektir. Değişiklik yaptığımız tarihi, “son güncelleme tarihi” olarak en alt kısımda belirtiriz. 

Son güncelleme tarihi:

11.06.2021